Tema: lazar marković

Neverovatna lopta Natha koja je imala oči za Lazara Markovića i pobedu Partizana

Sad je Stanojević pobesneo na sudiju Simovića: Trener Partizana i Marković se uneli u lice arbitru!

Partizan rešio Metalac za samo 4 minuta: Gosti se potpuno raspali, i Marković pogodio mrežu

Par minuta ranije su se Igrači Partizan bunili što nije suđen penal, ali sudija sad nije imao dilemu

Bajbek se obrukao protiv Bačke: Veliki promašaj napadača Partizana

I Lazar Marković se upisao, Partizan zgromio Rad na Banjici

Saigrači poklonili tortu Lazaru Markoviću za 27. rođendan

Evo i drugog gola za Partizan! Lazar Marković duplirao prednost

Partizan posle devet minuta igre u drugom poluvremenu došao do vođstva, Marković strelac

Veliki promašaj Lazara Markovića: Odbijena lopta iznenadila Partizanovog kapitena pred golom Pazara

Sjajan prodor Sume i pas za Markovića koji pogađa za 3:0

Lazar Marković pripremio dres sa potpisima svih igrača crno-belih za predstojeću licitaciju

Trk Markovića za konačnih 4:0 protiv Mladosti

Marković rešio pitanje pobednika: Akcija crno-belih i uspavana odbrana Voždovca za konačnih 2:0