Radonjić nakon poraza crveno-belih: Bili smo loši u odbrani

Horor utakmicu u Laktašima Volden je "začinio" ovim neverovatnim potezom

Čvrsta odbrana crveno-belih, ali ipak se istakla Igokea u prvom poluvremenu

Golman Jovanović brani 50% penala ali predsednik Vučić je ipak zatresao mrežu

• 1:36

Letele pesnice Mejvedera i Pola, pretnje smrću: Tuča pred meč

• 0:26

Publika na derbiju u Lazarevcu: Obezbeđenje izbacivalo tetovirane navijače posle intervencije sudije

• 0:31

Sumnjiv penal na derbiju za ulazak u Superligu

• 5:13

Jeziva povreda Sikimića na meču protiv Grafičara: Bivšeg napadača Zvezde Hitna pomoć hitno odvezla

• 0:24

Vučić o povratku navijača: Kako je krenula borba za opstanak, bolje da ne gledaju ništa, od sramote!

• 1:08

Stanković neće izgovore za to što je cilj ispunjen: Trebalo je da vodimo 4:0 nula na poluvremenu

• 0:55

Rad izjednačio protiv Zvezde: Šarić napravio 2 driblinga pa šutnuo tamo gde Borjan nije mogao ništa!

• 2:04

Dva gola u 60 sekundi na Banjici: Pavkov pogodio za 2:0, Rad odmah s centra smanjio na 2:1

• 1:03

Falkova serija golova se nastavlja: Ivanić mu sjajno asistirao, a Italijan doneo vođstvo Zvezdi

• 0:51

Krstajić zadovoljan samo sa prvih 60 minuta: Jeftino primljeni golovi se skupo plaćaju