Tema: fk crvena zvezda

Stanković neće izgovore za to što je cilj ispunjen: Trebalo je da vodimo 4:0 nula na poluvremenu

Rad izjednačio protiv Zvezde: Šarić napravio 2 driblinga pa šutnuo tamo gde Borjan nije mogao ništa!

Dva gola u 60 sekundi na Banjici: Pavkov pogodio za 2:0, Rad odmah s centra smanjio na 2:1

Falkova serija golova se nastavlja: Ivanić mu sjajno asistirao, a Italijan doneo vođstvo Zvezdi

Stanković: Nema opuštanja, protiv Rada kao da je finale

Trubači svirali Falčineliju "Bela ćao"

Trubači svirali Gobeljiću "Došao je i taj dan..."

Sever prazan zbog korone ali je pehar tu: Borjan odao počast Delijama

Zagrljaji i muški poljupci: Lalatović i Stanković posle meča koji je odlučio šampiona

Stanković: Naši igrači su zlato

Varnice posle brutalnog starta: Za malo došlo do tuče fudbalera Zvezde i Vojvodine

Zvezda povela autgolgom Saničanina: Štoper Vojvodine efektno matirao svog golmana

Pogledajte neobičan žreb na kojem je Zvezda izvučena pre Partizana

Stanković iskreno: Zvezda se samo pitala! Najavio sam da ćemo biti direktni i takvi smo i bili!

Bila je ispumpana lopta, a možda je bila i kockasta! Urnebesni odgovori trenera Inđije posle debakla

Jovanović dosudio penal za Inđiju protiv Zvezde: Procenite da li se igrač bacio ili je bio kontakt

Puče i petarda u Inđiji: Lopta se srećno odbila do Falćinelija, a on takve stvari ne prašta!

Zvezdina tiki-taka kontra za tačku na savršeno prvo poluvreme: Falko je samo krunisao sjajnu akciju!

Seriji Milana Pavkova nema kraja: Samo otvorio stopalo i nonšalantno postigao i drugi gol u Inđiji!

Jedanaesterac za Zvezdu u Inđiji: Sudija nije imao dilemu da li je Škorića pogodila lopta u ruku!