Sport

• 0:15

Jokić prošetao kroz odbranu Portlanda pa brutalno zakucao: Da li je ovo potez sezone?

Nikola Jokić možda nije imao barem dve dvocifrene kolone na svom kontu, ali je sprski košarkaš ponovo bio najzaslužniji za trijumf Denvera! Ovoga puta protiv Portlanda, za četvrti uzastopni u NBA ligi - 106:105

• 2:12

Klinac od 8 godina postao najmlađi profi igrač Fortnajta na svetu: Ali mu ne daju da zarađuje novac!

• 1:37

Da li je ovo najluđa trojka Ognjena Dobrića?

• 0:26

Publika na derbiju u Lazarevcu: Obezbeđenje izbacivalo tetovirane navijače posle intervencije sudije

• 0:31

Sumnjiv penal na derbiju za ulazak u Superligu

• 5:13

Jeziva povreda Sikimića na meču protiv Grafičara: Bivšeg napadača Zvezde Hitna pomoć hitno odvezla

• 0:24

Vučić o povratku navijača: Kako je krenula borba za opstanak, bolje da ne gledaju ništa, od sramote!

• 1:08

Stanković neće izgovore za to što je cilj ispunjen: Trebalo je da vodimo 4:0 nula na poluvremenu

• 0:55

Rad izjednačio protiv Zvezde: Šarić napravio 2 driblinga pa šutnuo tamo gde Borjan nije mogao ništa!

• 2:04

Dva gola u 60 sekundi na Banjici: Pavkov pogodio za 2:0, Rad odmah s centra smanjio na 2:1

• 1:03

Falkova serija golova se nastavlja: Ivanić mu sjajno asistirao, a Italijan doneo vođstvo Zvezdi

• 0:51

Krstajić zadovoljan samo sa prvih 60 minuta: Jeftino primljeni golovi se skupo plaćaju